„Ekskluzywne spojrzenie na głównych pretendentów DOTA”

Dota Major jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń e -sportowych na świecie, przyciągając zespoły z całego świata, aby konkurować o sławę, chwałę i część masowej puli nagród. Wraz z rozpoczęciem konkurencji, jest to idealny czas, aby przyjrzeć się bliżej niektórym z najlepszych pretendentów. Oto nasze ekskluzywne spojrzenie na głównych pretendentów Dota.

Sekret zespołu

Team Secret to potęga na scenie Dota 2, z reputacją dominujących przeciwników i zwycięskich tytułów. Konsekwentnie zakończyli w pierwszej czwórce w najnowszych turniejach, w tym wygranie One Esports Singapore Major na początku tego roku. Z jednymi z najlepszych graczy w grze, w tym Puppey i Nisha, Team Secret z pewnością będzie jedną z najtrudniejszych drużyn, które pokonały Dota Major.

Virtus.zawodowiec

Virtus.Pro to kolejny zespół z silnymi osiągnięciami na scenie konkurencyjnej Dota 2. W zeszłym roku ukończyli w pierwszej szóstce we wszystkich pięciu głównych kierunkach i wygrali sezon 2 Epic League na koniec 2020 roku. Z listą, która obejmuje jednych z najlepszych graczy w grze, takich jak Iltw i Nightfall, Virtus.Pro z pewnością będzie jednym z najtrudniejszych przeciwników w Dota Major.

jak każda drużyna

OG

OG znalazł się na pierwszych stronach gazet w 2018 roku, kiedy stali się pierwszą drużyną, która z rzędu wygrała dwa tytuły Dota 2. Od tego czasu nadal byli potężnym przeciwnikiem w świecie esports, kończąc w pierwszej ósemce w większości turniejów. Ich lista ma imponujące talenty, takie jak Topson i Saksa, którzy doprowadzili ich do drugiego miejsca w One Esports Singapore Major.

Gaming Invictus

Invictus Gaming był konsekwentną siłą na scenie konkurencyjnej Dota 2, wygrywając Dota 2 International 2018 i konsekwentnie ranking w pierwszej ósemce w większości turniejów. Ich https://ggbet-sport.com/pl/ obecny skład, złożony z graczy takich jak Flyfly i Emo, jest jednym z ich najsilniejszych jak dotąd.

scenie konkurencyjnej

Płyn zespołu

Team Liquid to kolejny zespół, który ma historię sukcesu na scenie konkurencyjnej Dota 2. Wygrali międzynarodowy 2017 rok i zakończyli w pierwszej ósemce w następnych latach. Mają imponującą listę, w tym Boxi i Insania, który okazał się bardziej niż w stanie konkurować na najwyższym poziomie.

Sojusz

Alliance to zespół, który w ostatnich latach widział swoje wzloty i upadki, ale powracają. Wygrali turniej Dota Summit 13 na początku tego roku i wydają się, że walczą. Ich skład, w tym graczy takich jak S4 i Nikobaby, ma talent do konkurowania z najlepszymi drużynami w Dota Major.

Nigma

Nigma to zespół, który konsekwentnie umieszcza w pierwszej ósemce większości głównych turniejów. Znaleźli wygrywanie dużych turniejów, kończąc na drugim miejscu, ale jeszcze nie zdobyli tytułu. Jednak z doświadczonymi graczami, takimi jak Miracle-, W33 i GH, Nigma może zabezpieczyć swój pierwszy specjalizacja w Dota Major.

BEASTCOAST

BEASTCOAST to zespół z Ameryki Południowej, który szybko nazywa się na scenie konkurencyjnej Dota 2. Pomimo tego, że byli pretendentem do dzikiej karty, zakończyli w pierwszej ósemce w singapurze major. Mają obiecującą listę, która obejmuje graczy takich jak Chris Luck i K1, i ciekawie będzie zobaczyć, jak działają w Dota Major.

Streszczenie

To tylko kilku pretendentów do Dota Major i jasne jest, że konkurencja będzie zaciekła. Każda drużyna ma unikalny zestaw umiejętności i mocnych stron, które będą stanowić ekscytujący turniej. Fani gry z pewnością znajdą się na krawędzi swoich miejsc, gdy patrzą, jak każda drużyna walczy o to na najwyższym miejscu. Kto wyjdzie na szczyt? Tylko czas powie.