Як стати копірайтером з нуля? Інструкція для вдалого старту

Можлива перспектива розвитку креативного директора – створення власного рекламного агентства або дизайн-студії для самостійного виконання заказів. Але всі ми розуміємо, що передусім необхідно здобути величезний досвід роботи в рекламному відділі компанії. — Будь-який текст після створення проходить щонайменше 2-3 кола правок. У момент, коли ти закінчив текст, він готовий десь на 50%. Йому треба дати час «відлежатися», а потім повернутися до нього ще раз, а потім ще раз і ще раз. Іноді відомі агентства або інтернет-сервіси проводять безкоштовне навчання авторів з подальшим працевлаштуванням.

  • Дізнайтеся унікальність статті, якщо вона низька, то підніміть.
  • 12 років тому в мене на столі лежала книга українських письменників «Трициліндровий двигун любові».
  • Вимоги до текстів вище, але це позитивним чином позначається на придбанні навичок, досвіду.
  • Заняття проходять українською та англійською мовами.
  • Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі.

Обумовлено це тим, що автору статті потрібно не тільки бути в темі матеріалу, але й володіти певними навичками в області маркетингу та психології. Вміння поширювати контент (дистрибутувати) по всіх каналах для максимального охоплення і переходів на сайт. Вступна частина статті + заголовок – перше, що побачить читач. Якщо копірайтер написав там якусь нісенітницю – це моментально буде помічено. Відвідувач винесе вирок і закриє вкладку в цю ж хвилину.

Чим займається копірайтер і які корисні навички він повинен мати

Досвідчені вивчають ” Яндекс.Метрику ” або Google Analytics, аналізують статистику і обговорюють з клієнтом подальші дії. Багато наївно думають, що досить бути відносно грамотним, вміти складати слова в пропозиції, володіти комп’ютером — і вуаля, можна займатися копірайтингом. Насправді навички в цій професії далеко не найпростіші — звичайно, якщо ми говоримо про міцного професіонала, а не біржовому копірайтері. Розділимо їх на hard і soft skills.

Де вчитися на копірайтера

Щонайбільше – подивитися на нього критично та видалити зайве. Дуже круто допомагає в цьому наставник – редактор, який вичитує текст і показує результат. Копірайтер – це всебічно розвинений фахівець, що навчається і постійно навчається. Знижку на знання мови, основних принципів digital та SEO можуть зробити для авторів-експертів вузьких тематик. Оскільки тема навчання авторів для нас надважлива, ми вирішили дізнатися, як там у колег, digital-експертів.

Сайти для новачків

Працював копірайтером в креативному агентстві Arriba! Та digital-агенції ISD Group, креативним директором в компанії Appflame. Щоб отримати більше спеціальних знань, виділіть час для книг і блогів. Сюди входить не тільки грамотність, а й розуміння стилістики, законів синтаксису.

Де вчитися на копірайтера

На сайті TeleWork є безкоштовний курс для новачків. Як стати професіоналом копірайтингу? Як і в будь-якій іншій області, https://wizardsdev.com/ у сфері написання привабливих і корисних текстів значення має твердий намір стати майстром у своїй справі.

Курс буде корисний:

Дуже рідко зустрічаються роботи новачків, які замовники приймають з першого разу. І ось у нас є план + є інформація по тематиці. Залишається вивчити питання і написати якісний текст з нуля, грунтуючись на тих вакансія copywriter даних, що є на руках копірайтера. При написанні, копірайтер повинен уникати витіюватості і великої кількості вступних конструкцій з оборотами. У пріоритеті розміщувати підзаголовки кожні пару тисяч символів.

Крім цього, для роботи з лендінгами, копірайтеру будуть потрібні навички користування Google Docs, Axure і Moqups. Насправді, хороших книг також дуже багато! Я, наприклад, в своєму блокноті веду список книг, які б хотіла прочитати. На жаль, список швидше поповнюється, ніж я встигаю щось з нього викреслювати. Ви зможете поставити запитання на вебінарі чи в чаті, а також спілкуватися з іншими студентами курсу у закритій спільноті. Курс допоможе доносити до людей сутність у кращій для цього формі.

Які дисципліни потрібно вивчати копірайтеру

Якщо обидві сторони приймають прописані в ТЗ умови, копірайтер бере замовлення в роботу. Копірайтер (від англ. сopy – рукопис, текст; write – писати) – це фахівець із написання рекламних текстів. Залежно від спеціалізації список знань і навичок відрізняється. Наприклад, для роботи в інтернеті потрібно знати, що таке SEO-копірайтінг, принципи SEO-оптимізації текстів, основи SMM і багато іншого. Неймінг, створення слоганів, а іноді навіть віршів — це, за великим рахунком, копірайтинг.

Де вчитися на копірайтера

Ви можете додатково замовити два домашні завдання, які перевіряють, рецензують та допомагають покращити викладачі курсу. Перше завдання – написання комерційних текстів для брендів в соцмережах. Друге завдання – сторітелінг та написання емоційних текстів. Я займалась 5 днів на тиждень, ковтала запропоновані книжки, працювала і готувала важливу корпоративну подію водночас. Я летіла додому щоб не проґавити спілкування онлайн з викладачами-практиками.